TS-364L U-3 Karbon Fiber Av Tripodu
TS-364L U-3 Karbon Fiber Av Tripodu
0,00TL
Vergisiz: 0,00TL
Alışveriş sepetiniz boş!
| Tripod | |
| Model No | TS-364L U-3 |
| Malzame Yapısı | Karbon Fiber |
| Ağırlık | 2.45kg |
| Gövde Uzunluğu | 70cm |
| Maks. Yükseklik | 175cm |
| Min. Yükseklik | 16cm |
| Maks. Taşıma Kapatesi | 20kg |
| Bacak Bölümleri | 4 Bölüm |
| Maks. Boru Çapı | 36mm |
| Min. Boru Çapı | 25mm |
| Kurulum Arayüzü | - |