ShootStick Atış Tripodu
ShootStick Atış Tripodu
0,00TL
Vergisiz: 0,00TL
Alışveriş sepetiniz boş!
| Tripod | |
| Model No | Shtst01 |
| Malzame Yapısı | Alüminyum, plastik |
| Ağırlık | 1.425kg |
| Gövde Uzunluğu | 105cm |
| Maks. Yükseklik | 165cm |
| Min. Yükseklik | 90cm |
| Bacak Bölümleri | 2 Bölüm |
| Kurulum Arayüzü | U Yoke |