MA-284GL U Şeklinde York Atış Tripodu
MA-284GL U Şeklinde York Atış Tripodu
0,00TL
Vergisiz: 0,00TL
Alışveriş sepetiniz boş!
| Tripod | |
| Model No | MA-284GL |
| Malzame Yapısı | Alüminyum Alaşım |
| Ağırlık | 1.65kg |
| Gövde Uzunluğu | 53cm |
| Maks. Yükseklik | 185m |
| Min. Yükseklik | 54cm |
| Maks. Taşıma Kapatesi | 10kg |
| Bacak Bölümleri | 4 Bölüm |
| Maks. Boru Çapı | 28mm |
| Min. Boru Çapı | 19mm |
| Kurulum Arayüzü | U Yoke |