GardePro X50
GardePro X50
9.500,00TL
Vergisiz: 9.500,00TL
Alışveriş sepetiniz boş!
| Fotokapan Özellikleri | |
| Uygulama Sistem Gereksinimleri | IOS 11 veya üstü Android 7.0 veya üstü |
| Çalışma Modu | Hareket algılama veya TimeLapse |
| Max. Pixel Ebadı | 48MP |
| Optik Lens | F=1.6, FOV=70°, AutoIR-Cut |
| IR Flash | 100ft |
| LCD Ekran | 2.4" Renkli Ekran |
| Hafıza | SD, SDHC veya SDXC standart bellek kartı (Dahil değildir), maksimum kapasite 512 GB |
| Resim Çözünürlüğü | 48MP, 32MP, 24MP, 16MP, 8MP,4MP |
| Video Çözünürlüğü | 2304 x 1296P@20fps (16:9), 1920 x 1080P@30fps (16:9), 1280 x 720P@30fps (16:9) |
| PIR Hassasiyeti | Yüksek/Normal/Düşük |
| PIR Algılama Mesafesi | 27.43m (77°F/25°C'nin altında) |
| PIR Algılama Açısı | Toplam 120° (yan hareket sensörleri etkinken) Orta bölge: 60°, Sol taraf: 30°, Sağ taraf: 30° |
| Tetikleme Zamanı | Yaklaşık 0.1~0.5 saniye (yan hareket sensörleri etkinken 0.1 saniye) |
| Tetikleme Aralığı | 0sn.-60dk, Programlanabilir |
| Çekim Sayıları | 1~3 |
| Video Uzunluğu | 3sn ~ 5dk., Programlanabilir |
| Bilgi Şeridi | Açık / Kapalı |
| Çalışma Saatleri | Açık / Kapalı, Belirli çalışma periyodu zamanı |
| Password | 4 Haneli Kod |
| Kamera Adı | 4 Karakter (A-Z, 0-9) |
| Zaman Atlamalı Aralığı | 3 Saniye ~ 24 Saat |
| Güç Kaynağı | 8 x AA Kalem Pil |
| Bekleme Süresi | 8 Ay |
| Otomatik Bekleme | Hiçbir işlem yapılmadığında 3 dakikada Otomatik Bekleme (Gözetim modu) ON modu |
| Düşük Pil | 8V - Düşük Pil (Piller bitiyor) 9V - Düşük voltajda gece görüşü kullanılamaz (Neredeyse bitiyor) |
| Arayüz | Mini-USB, Standart boyutlu SD kart tutucu, Harici Güç (DC 12V/1A, Fiş 5,5x2,1mm) |
| Montaj | Askı, Tripod Tabanı (1/4-20) |
| Çalışma Sıcaklığı | -4~140°F/-20~60°C |
| Çalışma Nemi | 5%~ 95% |
| Ürün Boyutları | 14.22 x 10.66 x 7.2cm |