Manbily MA-284GL+U7 Atış Tripodu
Manbily MA-284GL+U7 Atış Tripodu
10.000,00TL
Vergisiz: 10.000,00TL
Alışveriş sepetiniz boş!
GELİŞTİRİLMİŞ TASARIM: Maksimum Yükseklik: 180 cm'ye kadar, Taşıma Kapasitesi: 10 kg, Net Ağırlık: 1,6 kg, Ayak: 4 bölümlü, 28 mm büyük boru.
SAĞLAM YAPI: Manbily çekim tripodları, daha fazla güç ve uzun ömürlülük için dayanıklı alüminyumdan hassas bir şekilde işlenmiştir.
AYARLANABİLİR YÜKSEKLİK: Çeyrek tur çevirmeli kilitler, atış pozisyonunun kolayca ayarlanmasını sağlar. Avcı tripodu, orta sütun tamamen uzatıldığında 21 inçten 73 inçe kadar daha iyi bir atış açısı elde etmenizi sağlar.
SÖKÜLEBİLİR U7 SILIŞTIRABİLİR BAŞLIK: Sele başlığının ana gövdesi ve topuzu, sağlam bir alüminyum bloktan CNC ile işlenmiştir. Eloksallı yüzey işlemi, tüm metal yüzeyleri aşınmaya karşı dayanıklı hale getirir.Ellerinizi serbest bırakacak ve ekipmanınızı daha güvenli bir şekilde tutmanızı sağlayacaktır. Bu siyah kaplama, boyanmamış, sert eloksal kaplamadır; bu nedenle korozyona ve aşınmaya karşı dayanıklıdır ve kolayca çizilmez veya rengi solmaz.
KOLAY TAŞIMA: Ayaklar geriye doğru katlanarak 20,9 inçlik kompakt bir tripod oluşturulabilir. Kolay saklama ve taşıma için uzatılabilir bir taşıma çantası dahildir.
DIŞ MEKAN KULLANIMI İÇİN MÜKEMMEL: Kauçuk ayaklar çıkarılabilir ve yumuşak zeminde desteği sabitlemek için sivri uçlar içerir. Dış mekanlarda kolayca gizlenebilmesi için yeşil tasarım.
| Tripod | |
| Model No | MA-284GL+U7 |
| Malzame Yapısı | Alüminyum Alaşım |
| Ağırlık | 1.65kg |
| Gövde Uzunluğu | 53cm |
| Maks. Yükseklik | 185m |
| Min. Yükseklik | 54cm |
| Maks. Taşıma Kapatesi | 10kg |
| Bacak Bölümleri | 4 Bölüm |
| Maks. Boru Çapı | 28mm |
| Min. Boru Çapı | 19mm |
| Kurulum Arayüzü | U7 Başlık |