BH-52U3 Tripod Kafası
BH-52U3 Tripod Kafası
0,00TL
Vergisiz: 0,00TL
Alışveriş sepetiniz boş!
Yüksek mukavemetli alüminyum alaşımdan üretilen bu ürün, profesyonel atış ihtiyaçlarını karşılamak için 20 kg taşıma kapasitesine sahiptir.
Topuz tipi dipçik kelepçe tasarımı, 22-80 mm genişlik ayarını destekler ve her türlü silah için uygundur.
360° açıda serbestçe ayarlanabilir ve atış pozisyonlarını hızlıca değiştirmek için çift U şeklinde oluklu 90° dikey yerleştirme fonksiyonu ile donatılmıştır.
Alt kısımdaki 3/8 inç evrensel vida deliği, çeşitli braket uzantılarıyla uyumludur ve taktik atış ve hassas avcılık için güvenilir ve istikrarlı bir platform sağlar.
| Tripod | |
| Model No | BH-52U3 |
| Malzame Yapısı | Alüminyum Alaşım |
| Ağırlık | 0.76kg |
| Kurulum Arayüzü | - |
| Taban Çapı | 52mm |
| Maksimum Yük Taşıma Kapasitesi | 20kg |
| Baş Yüksekliği | 150mm |
| Alt Bağlantı | 65mm |