WZ-404AR Karbon Fiber Av Tripodu
WZ-404AR Karbon Fiber Av Tripodu
0,00TL
Vergisiz: 0,00TL
Alışveriş sepetiniz boş!
| Tripod | |
| Model No | WZ-404AR |
| Malzame Yapısı | Karbon Fiber |
| Ağırlık | 2.6kg |
| Gövde Uzunluğu | 65cm |
| Maks. Yükseklik | 160cm |
| Min. Yükseklik | 18cm |
| Maks. Taşıma Kapatesi | 25kg |
| Bacak Bölümleri | 4 Bölüm |
| Maks. Boru Çapı | 40mm |
| Min. Boru Çapı | 28mm |
| Kurulum Arayüzü | Arca-Swiss Adaptör |