GardePro A5WF
|
|
A5WF FotokapanGardePro Trail Kamera A5WF'nin beyaz flaşı, gece çekimlerinde renk üretimini ve keskinliği artırarak konu tanımlamasına yardımcı olur. Parlak ışık patlaması, bireyleri ve hayvanları kameranın varlığı konusunda ürkütüp uyararak istenmeyen aktiviteleri caydırabilir. |
Sony Starvis SensörüSony Starvis Sensörüne sahip GardePro Trail Kamera A5WF, üstün düşük ışık performansıyla yüksek çözünürlüklü görüntüler ve videolar çeker ve en karanlık ortamlarda bile keskin ve net sonuçlar sağlar. Gelişmiş teknolojisi olağanüstü performans sunarak daha fazlasını yakalama ve daha azını kaçırma avantajı sağlar.
|
![]() |
![]() |
Mükemmel Algılama YeteneğiGardePro A5WF, yakalama hızını artıran 3 PIR sensörü içerir. Bir hayvan merkez görüş alanına her iki taraftan da girerse, tetikleme hızı 0,1 saniyeye kadar çıkabilir. Kamera, her iki taraftaki PIR sensörlerini kullanarak, merkezde 60 derece ve her iki tarafta 30 derece olmak üzere 120 derecelik bir açıyla algılama yapar.
|
Süper Kolay KurulumKamera, kolay kurulum süreci ve kullanışlı özellikleriyle olağanüstü bir kullanıcı deneyimi sunar. Dahili 2,4 inç renkli ekran, kamera yapılandırmasını ve görüntü izlemeyi kolaylaştırırken, maksimum 512 GB kapasiteli standart hafıza kartı desteği, önemli miktarda yüksek kaliteli görüntü kaydedip saklamanızı sağlar. |
![]() |
![]() |
![]() |
8 Adet AA Pil
|
AC AdaptörüKameranın alt kısmında uygun bir şekilde konumlandırılmış bir DC 12V girişi (fiş: 5,5x2,1 mm). DC 12V girişiyle kamerayı harici bir güç kaynağına, ister harici bir AC güç kaynağına ister bir güneş paneline bağlayabilirsiniz. |
![]() |
IP66 Su GeçirmezDoğanın Harikalarını, Yağmur Yağsın Yağmasın, GardePro fotokapanları IP66'lık olağanüstü su geçirmezlik derecesiyle deneyimleyin. Bu olağanüstü kamera, su ve neme karşı eşsiz koruma sağlarken açık havadaki gizli hazineleri ortaya çıkarmanızı sağlar. |
Gelişmiş Video TeknolojisiHD 1296P veya 1080P H.264 videoları sunmak için gelişmiş işlemciyle donatılmıştır. Videoları en popüler .mp4 veya .mov formatında kaydeder, çoğu oynatıcıyla daha uyumludur ve hafıza kartı depolama alanınızı %80'e kadar korur.
|
Tam Renkli Gece GörüşüA5WF'nin beyaz flaşı, renkli gece fotoğraflarında görünürlüğü ve netliği artırarak gece ortamında daha ince nesne ayrıntılarını, gerçek renkleri, desenleri ve dokuları ortaya çıkarır.
|
3 Çekim Modu
![]() |
![]() |
![]() |
HibritHareket algılama+zaman atlamalı, hem hareket algılamanın hem de zaman atlamalının özelliklerini birleştirir. |
Hareket AlgılamaKamera görüş alanında herhangi bir hareket algıladığında görüntü veya video çekin. |
Zaman AtlamalıBelirli bir süre boyunca önceden tanımlanmış aralıklarla görüntü veya video çekin. |
|
|
A5WF FotokapanGardePro Trail Kamera A5WF'nin beyaz flaşı, gece çekimlerinde renk üretimini ve keskinliği artırarak konu tanımlamasına yardımcı olur. Parlak ışık patlaması, bireyleri ve hayvanları kameranın varlığı konusunda ürkütüp uyararak istenmeyen aktiviteleri caydırabilir. |
Sony Starvis SensörüSony Starvis Sensörüne sahip GardePro Trail Kamera A5WF, üstün düşük ışık performansıyla yüksek çözünürlüklü görüntüler ve videolar çeker ve en karanlık ortamlarda bile keskin ve net sonuçlar sağlar. Gelişmiş teknolojisi olağanüstü performans sunarak daha fazlasını yakalama ve daha azını kaçırma avantajı sağlar.
|
![]() |
![]() |
Mükemmel Algılama YeteneğiGardePro A5WF, yakalama hızını artıran 3 PIR sensörü içerir. Bir hayvan merkez görüş alanına her iki taraftan da girerse, tetikleme hızı 0,1 saniyeye kadar çıkabilir. Kamera, her iki taraftaki PIR sensörlerini kullanarak, merkezde 60 derece ve her iki tarafta 30 derece olmak üzere 120 derecelik bir açıyla algılama yapar.
|
Süper Kolay KurulumKamera, kolay kurulum süreci ve kullanışlı özellikleriyle olağanüstü bir kullanıcı deneyimi sunar. Dahili 2,4 inç renkli ekran, kamera yapılandırmasını ve görüntü izlemeyi kolaylaştırırken, maksimum 512 GB kapasiteli standart hafıza kartı desteği, önemli miktarda yüksek kaliteli görüntü kaydedip saklamanızı sağlar. |
![]() |
![]() |
![]() |
8 Adet AA Pil
|
AC AdaptörüKameranın alt kısmında uygun bir şekilde konumlandırılmış bir DC 12V girişi (fiş: 5,5x2,1 mm). DC 12V girişiyle kamerayı harici bir güç kaynağına, ister harici bir AC güç kaynağına ister bir güneş paneline bağlayabilirsiniz. |
![]() |
IP66 Su GeçirmezDoğanın Harikalarını, Yağmur Yağsın Yağmasın, GardePro fotokapanları IP66'lık olağanüstü su geçirmezlik derecesiyle deneyimleyin. Bu olağanüstü kamera, su ve neme karşı eşsiz koruma sağlarken açık havadaki gizli hazineleri ortaya çıkarmanızı sağlar. |
Gelişmiş Video TeknolojisiHD 1296P veya 1080P H.264 videoları sunmak için gelişmiş işlemciyle donatılmıştır. Videoları en popüler .mp4 veya .mov formatında kaydeder, çoğu oynatıcıyla daha uyumludur ve hafıza kartı depolama alanınızı %80'e kadar korur.
|
Tam Renkli Gece GörüşüA5WF'nin beyaz flaşı, renkli gece fotoğraflarında görünürlüğü ve netliği artırarak gece ortamında daha ince nesne ayrıntılarını, gerçek renkleri, desenleri ve dokuları ortaya çıkarır.
|
3 Çekim Modu
![]() |
![]() |
![]() |
HibritHareket algılama+zaman atlamalı, hem hareket algılamanın hem de zaman atlamalının özelliklerini birleştirir. |
Hareket AlgılamaKamera görüş alanında herhangi bir hareket algıladığında görüntü veya video çekin. |
Zaman AtlamalıBelirli bir süre boyunca önceden tanımlanmış aralıklarla görüntü veya video çekin. |
| Fotokapan Özellikleri | |
| Çalışma Modu | Hareket algılama, Zaman Atlamalı veya Hibrit |
| Max. Pixel Ebadı | 48MP |
| Optik Lens | F=1.6, FOV=70° |
| IR Flash | Beyaz Flaş, 100ft (30m) |
| LCD Ekran | 2.4" Renkli Ekran |
| Tuş Takımı | 7 Tuş, 1 Güç anahtarı |
| Hafıza | SD, SDHC veya SDXC standart bellek kartı (Dahil değildir), maksimum kapasite 512 GB |
| Resim Çözünürlüğü | 48MP,32MP,24MP,16MP,8MP,4MP |
| Video Çözünürlüğü | 2304 x 1296P@20fps (16:9), 1920 x 1080P@30fps (16:9), 1280 x 720P@30fps (16:9) |
| PIR Hassasiyeti | Yüksek/Normal/Düşük |
| PIR Algılama Mesafesi | 90ft. (27m) (77°F/25°C'nin altında) |
| PIR Algılama Açısı | Toplam 120° (yan hareket sensörleri etkinken) Orta bölge: 60°, Sol taraf: 30°, Sağ taraf: 30° |
| Tetikleme Zamanı | Yaklaşık 0.1~0,.6 saniye (yan hareket sensörleri etkinken 0.1 saniye) |
| Tetikleme Aralığı | 0sn.-60dk, Programlanabilir |
| Çekim Sayıları | 1~5 |
| Video Uzunluğu | 3sn ~ 5dk., Programlanabilir |
| Bilgi Şeridi | Açık / Kapalı |
| Çalışma Saatleri | Açık / Kapalı, Belirli çalışma periyodu zamanı |
| Password | 4 Haneli Kod |
| Kamera Adı | 4 Karakter (A-Z, 0-9) |
| Zaman Atlamalı Aralığı | 2 Saniye ~ 24 Saat |
| Güç Kaynağı | 8x1.5V AA Pil (Dahil değildir) |
| Bekleme Süresi | 8 Ay |
| Otomatik Bekleme | Hiçbir işlem yapılmadığında 5 dakikada Otomatik Bekleme (Gözetim modu) ON modu |
| Düşük Pil | 8V - Düşük Pil (Piller bitiyor) 9V - Düşük voltajda gece görüşü kullanılamaz (Neredeyse bitiyor) |
| Arayüz | Mini-USB, Standart boyutlu SD kart tutucu, Harici Güç (DC 12V/1A, Fiş 5,5x2,1mm) |
| Montaj | Askı, Tripod Tabanı (1/4-20) |
| Çalışma Sıcaklığı | -4~140°F/-20~60°C |
| Çalışma Nemi | 5%~ 95% |
| Ürün Boyutları | 14.22 x 10.66 x 7.2cm |








