GardePro E7 Wi-Fi
GardePro E7 Wi-Fi
0,00TL
Vergisiz: 0,00TL
Alışveriş sepetiniz boş!

Gardepro E7 iz kamerası, Bluetooth üzerinden kolayca eşleştirme yapmanıza ve WiFi üzerinden iletim yapmanıza olanak tanır, böylece fotoğraflara/videolara doğrudan erişim sağlar ve SD kartı çıkarmadan kamera ayarlarını yapmanıza olanak tanır.

Gelişmiş netlik için benzersiz görüntüleme algoritmalarıyla, parlamadan uzak, net gece videoları çekin.

Son teknoloji görüntü sensörü, yüksek kaliteli optik Starlight lens ve yeni nesil görüntüleme teknolojisi, hem gündüz hem de gece net ve berrak görüntüler sunmak için özel bir algoritmayla birleştirildi.

GardePro E7 WiFi Trail Kamerası, 0,2 sn deklanşör hızına sahip güçlü bir PIR sensörüne sahiptir ve hızlı hareket eden vahşi yaşamı ve geçici anları zahmetsizce yakalamanızı sağlar..

Hareket algılama+zaman atlamalı, hem hareket algılamanın hem de zaman atlamalının özelliklerini birleştirir.

Kamera görüş alanında herhangi bir hareket algıladığında görüntü veya video çekin.

Belirli bir süre boyunca önceden tanımlanmış aralıklarla görüntü veya video çekin.

E7'nin dahili menü ayarları basit ve kullanışlıdır.

IP66 su geçirmezlik derecesi, dış mekanlarda kullanıma uygundur ve mükemmel dayanıklılık gösterir

Nefes kesen fotoğrafları ve videoları doğrudan akıllı telefonunuzda, kablosuz olarak ve anında, kamera erişimine gerek kalmadan çekin ve paha biçilmez zaman kazanın.

Ekrana tek bir dokunuşla telefon veya tabletiniz, ister vahşi yaşamın gizemli izlerini takip edin, ister evinizi her an koruyun, anında güçlü ve gerçek zamanlı izleme merkezine dönüşür.

Her canlı anı yakaladığınızdan emin olmak için kameranızın dumurunu, pil ömrünü ve depolama alanını gerçek zamanlı olarak izleyin, böylece tam bir güvenle çekim yapabilir ve fotoğrafçılığın heyecan verici keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

İz kamerası harita özelliği ile, kameranın konumunu kolayca işaretleyin ve çevresindeki yaman hayatını takip edin. Hangi hayvanların geçtiğini anında öğrenin, böylece çevrenizin tam bir görünümünü cihazınız üzerinden elde edin.



Seçtiğiniz ürün, koleksiyona veya blog yazısına vereceğiniz içeriği bir resimle eşleştirin. Kullanılabilirlik, stil hakkında ayrıntıları ekleyin veya hatta bir inceleme sağlayın..
| Fotokapan Özellikleri | |
| Wi-Fi | 2.4GHz 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | BLE5.0 |
| Uygulama Sistem Gereksinimleri | IOS 9.0 veya üstü Android 7.0 veya üstü |
| Çalışma Modu | Hareket algılama veya TimeLapse |
| Max. Pixel Ebadı | 32MP |
| Optik Lens | F=1.6, FOV=70°, AutoIR-Cut |
| IR Flash | 100ft |
| LCD Ekran | 2.4" Renkli Ekran |
| Tuş Takımı | 7 Tuş, 1 Güç anahtarı |
| Hafıza | SD, SDHC veya SDXC standart bellek kartı (Dahil değildir), maksimum kapasite 512 GB |
| Resim Çözünürlüğü | 32MP, 24MP, 16MP, 8MP, 4MP |
| Video Çözünürlüğü | 2304 x 1296P@20fps (16:9), 1920 x 1080P@30fps (16:9), 1280 x 720P@30fps (16:9) |
| PIR Hassasiyeti | Yüksek/Normal/Düşük |
| PIR Algılama Mesafesi | 27.43m (77°F/25°C'nin altında) |
| PIR Algılama Açısı | 70° |
| Tetikleme Zamanı | Yaklaşık 0.2 saniye |
| Tetikleme Aralığı | 0sn.-60dk, Programlanabilir |
| Çekim Sayıları | 1~5 |
| Video Uzunluğu | 3sn ~ 5dk., Programlanabilir |
| Bilgi Şeridi | Açık / Kapalı |
| Çalışma Saatleri | Açık / Kapalı, Belirli çalışma periyodu zamanı |
| Password | 4 Haneli Kod |
| Kamera Adı | 4 Karakter (A-Z, 0-9) |
| Zaman Atlamalı Aralığı | 2 Saniye ~ 24 Saat |
| Güç Kaynağı | 8x1.5V AA Pil (Dahil değildir) |
| Bekleme Süresi | 8 Ay |
| Otomatik Bekleme | Hiçbir işlem yapılmadığında 5 dakikada Otomatik Bekleme (Gözetim modu) ON modu |
| Düşük Pil | 8V - Düşük Pil (Piller bitiyor) 9V - Düşük voltajda gece görüşü kullanılamaz (Neredeyse bitiyor) |
| Arayüz | Mini-USB, Standart boyutlu SD kart tutucu, Harici Güç (DC 12V/1A, Fiş 5,5x2,1mm) |
| Montaj | Askı, Tripod Tabanı (1/4-20) |
| Çalışma Sıcaklığı | -4~140°F/-20~60°C |
| Çalışma Nemi | 5%~ 95% |
| Ürün Boyutları | 14.22 x 10.66 x 6.09cm |