U-10 Tripod Kafası
U-10 Tripod Kafası
0,00TL
Vergisiz: 0,00TL
Alışveriş sepetiniz boş!
CNC hassas işlenmiş havacılık alüminyum alaşımından üretilmiştir, taktiksel 8 kg yük taşıma kapasitesine sahiptir ve ana akım hafif ekipmanlar için uygundur. Düğme tipi kelepçe, 30-70 mm arasında aşırı genişlik ayarını destekler ve farklı silah tipi braketlerle uyumludur. Gimbal'ın 180° eğim ayarı ve
tabanın 360 derece dönüşü, taktiksel atış, saha araştırması ve diğer senaryoların hassas ve istikrarlı ihtiyaçlarını karşılar. Alttaki 3/8 inç vida deliği, tripod ve diğer aksesuarların genişletilmesine olanak tanır.
| Tripod | |
| Model No | U-10 |
| Malzame Yapısı | Alüminyum Alaşım |
| Ağırlık | 0.78kg |
| Kurulum Arayüzü | - |
| Taban Çapı | 30mm-70mm |
| Maksimum Yük Taşıma Kapasitesi | 8kg |
| Baş Yüksekliği | 140mm |
| Alt Bağlantı | 44mm |