MH-55 Profesyonel Tripod Kafası
MH-55 Profesyonel Tripod Kafası
0,00TL
Vergisiz: 0,00TL
Alışveriş sepetiniz boş!
Hassas CNC işleme ile üretilen Manbily MH-55, güvenilirlik ve dayanıklılığın bir başyapıtıdır.
Temelinde, son derece akıcı hareket, güçlü bir kilitleme kuvveti ve olağanüstü yük taşıma stabilitesi için tasarlanmış, devasa 55 mm'lik sıvı sönümlemeli bir bilyalı kafa bulunur.
Yenilikçi üçlü bağımsız kilitleme sistemi tam kontrol sağlar: özel bir pan kilidi, kusursuz 360° panoramalar sağlarken, ince ayar sönümleme ve anlık bilyalı kafa kilitleme için ayrı düğmeler, mutlak hassasiyet ve stabilite sağlar.
Standart Arca-Swiss hızlı bırakma kelepçesi ve evrensel 3/8" montaj delikleri ile çok yönlülük garanti edilir ve her türlü kuruluma sorunsuz entegrasyon sağlanır. Manzara fotoğrafçılığından dinamik video çekimine kadar her şey için MH-55, hassas çerçeveleme ve istikrarlı yaratım için en üstün araçtır.
| Tripod | |
| Model No | MH-55 |
| Malzame Yapısı | Alüminyum Alaşım |
| Ağırlık | 0.8kg |
| Kurulum Arayüzü | Arca-Swiss Standard |
| Taban Çapı | 72mm |
| Maksimum Yük Taşıma Kapasitesi | 25kg |
| Top Çapı | 55mm |
| Baş Yüksekliği | 110mm |
| Alt Bağlantı | 3/8" |