G-333 U Şeklinde York Atış Monopodu
G-333 U Şeklinde York Atış Monopodu
0,00TL
Vergisiz: 0,00TL
Alışveriş sepetiniz boş!
| Tripod | |
| Model No | G-333 |
| Malzame Yapısı | Alüminyum Alaşım |
| Ağırlık | 0.975kg |
| Gövde Uzunluğu | 62cm |
| Maks. Yükseklik | 178m |
| Min. Yükseklik | 62cm |
| Maks. Taşıma Kapatesi | 7kg |
| Bacak Bölümleri | 5 Bölüm |
| Maks. Boru Çapı | 28mm |
| Min. Boru Çapı | 16mm |
| Kurulum Arayüzü | 1/4" screw - 3/8"screw |