EH-U7 Tripod Kafası
EH-U7 Tripod Kafası
0,00TL
Vergisiz: 0,00TL
Alışveriş sepetiniz boş!
CNC hassas işlenmiş havacılık alüminyum alaşımından üretilen bu ürün, taktik sınıfı 8 kg yük taşıma kapasitesine sahiptir ve ana akım hafif ekipmanlar için uygundur. Düğme tipi kelepçe, 30-70 mm arasında sonsuz genişlik ayarı sağlar ve farklı silah şeklindeki braketlerle uyumludur. 360 derece çok yönlü gimbal, U şeklinde bir oluklu 90 derecelik dikey yerleştirme fonksiyonu ile donatılmıştır ve saniyeler içinde dikey çekim moduna geçilebilir. Alttaki 3/8 inç vida deliği, tripod ve diğer aksesuarları içerecek şekilde genişletilebilir ve kaymaz kilitleme yapısı, sapma olmadan stabilite sağlar ve taktik çekim, saha araştırmaları ve diğer sahnelerin hassas ve istikrarlı gereksinimlerini karşılar.
| Tripod | |
| Model No | EH-U7 |
| Malzame Yapısı | Alüminyum Alaşım |
| Ağırlık | 0.6kg |
| Kurulum Arayüzü | - |
| Taban Çapı | 28mm |
| Maksimum Yük Taşıma Kapasitesi | 8kg |
| Baş Yüksekliği | 110mm |
| Alt Bağlantı | 50mm |