QM-324 Karbon Fiber Av Tripodu
QM-324 Karbon Fiber Av Tripodu
0,00TL
Vergisiz: 0,00TL
Alışveriş sepetiniz boş!
| Tripod | |
| Model No | QM-324 |
| Malzame Yapısı | Karbon Fiber |
| Ağırlık | 1.7kg |
| Gövde Uzunluğu | 62cm |
| Maks. Yükseklik | 156cm |
| Min. Yükseklik | 14cm |
| Maks. Taşıma Kapatesi | 15kg |
| Bacak Bölümleri | 4 Bölüm |
| Maks. Boru Çapı | 32mm |
| Min. Boru Çapı | 22mm |
| Kurulum Arayüzü | Picatinny & Arca-Swiss Adaptör |