MT-364L+BY-75 Karbon Fiber Av Tripodu
MT-364L+BY-75 Karbon Fiber Av Tripodu
0,00TL
Vergisiz: 0,00TL
Alışveriş sepetiniz boş!
| Tripod | |
| Model No | MT-364L+BY-75 |
| Malzame Yapısı | Karbon Fiber |
| Ağırlık | 2.53kg |
| Gövde Uzunluğu | 70cm |
| Maks. Yükseklik | 179cm |
| Min. Yükseklik | 17cm |
| Maks. Taşıma Kapatesi | 20kg |
| Bacak Bölümleri | 4 Bölüm |
| Maks. Boru Çapı | 36mm |
| Min. Boru Çapı | 25mm |
| Kurulum Arayüzü | - |