BH-52PA03 Tripod Kafası
BH-52PA03 Tripod Kafası
0,00TL
Vergisiz: 0,00TL
Alışveriş sepetiniz boş!
Askeri sınıf alüminyum alaşımdan üretilen bu ürün, 15 kg taşıma kapasitesiyle keskin nişancı sisteminiz için kaya gibi sağlam bir destek sağlar.
Yenilikçi tasarımlı 360° çok yönlü ayar sistemi, çift U şeklinde oluklu 90° dikey yerleştirme fonksiyonuyla birleşerek atış açılarının hızlı bir şekilde değiştirilmesini sağlar.
Picatinny rayları ve Arca standart arayüzleriyle uyumlu olan alt kısımdaki 3/8 inçlik evrensel vida deliği, çeşitli braketlere uyarlanabilir. Hassas sönümleme düğmesi, düzgün ve doğru açı ayarı sağlar ve gevşeme önleyici yapı uzun süreli stabilite sağlar. İster taktiksel atış, ister açık hava avcılığı veya hedef gözlem ve menzil belirleme olsun, güvenilir profesyonel ortağınızdır.
| Tripod | |
| Model No | BH-52PA03 |
| Malzame Yapısı | Alüminyum Alaşım |
| Ağırlık | 0.53kg |
| Kurulum Arayüzü | Picatinny & Arca-Swiss Adatörler |
| Taban Çapı | 52mm |
| Maksimum Yük Taşıma Kapasitesi | 20kg |
| Baş Yüksekliği | 110mm |
| Alt Bağlantı | 3/8" screw |