KECK LAZER MESAFE ÖLÇER 6000M
KECK LAZER MESAFE ÖLÇER 6000M
0,00TL
Vergisiz: 0,00TL
Alışveriş sepetiniz boş!
KECK K6000M lazer mesafe ölçüm teleskobu, bağımsız olarak geliştirilen 1535 nm erbiyum cam lazer temel alınarak geliştirilmiştir. Mesafe ölçümü, açı ölçümü, altimetre, iki noktalı mesafe ölçümü, hedef konumlandırma, balistik hesaplama, Bluetooth bağlantısı, mobil uygulama desteği, OLED projeksiyon ekranı, GPS ve veri iletimi gibi çeşitli işlevlere sahip, Sınıf I göz dostu bir üründür. Öncelikle tek elle kullanım için tasarlanmıştır ve uzun mesafeli hedefler için tripoda monte edilebilir. Ayrıca, kompakt ve hafiftir, cebinize kolayca sığar.
KECK K3500M Lazer Mesafe Ölçer Dürbün, mesafe ölçümü, açı ölçümü, GPS konumlandırma ve balistik hesaplamayı güçlü ve kompakt bir tasarımda bir araya getirir. Hafif ve son derece taşınabilir olan bu dürbün, açık hava ölçümü, hedef konumlandırma, avcılık ve diğer saha aktiviteleri için ideal bir seçimdir.
| Mesafe Ölçer | |
| Göz Güvenliği Seviyesi | Class 1(IEC60825-1) |
| Büyütme | 7× |
| Görüş Alanı | 6°/106mil |
| Göz Bebeği Mesafesi | 20mm |
| Kalibre Al | Φ32mm |
| Diyoptri | -5~+5D |
| Lazer Dalga Boyu | 1535nm |
| Menzil (bina) | ≥ 20~6000m |
| Kesinlik | ±1m |
| Frekans | 1Hz (sürekli ölçüm modunda 3Hz) |
| Doğruluk | ≥98% |
| Diverjans Açısı | 0.6mrad |
| Açısal Aralık | Azimut: 0~360°(±1°); Eğim açısı: ±90° (±1°) |
| Güç Kaynağı | DC 5~12V |
| Pil Tipi | Şarj edilebilir pil 16340×2/CR123A×2 |
| Pil Ömrü (oda sıcaklığı) | 5000 aralığında |
| Ağırlık | ≤ 430g (pil dahil) |
| Hacim | 141×81×53mm (L×W×H) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40~+55℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -50~+65℃ |
| Su Geçirmezlik | IP67 |
| Bağlayıcı | Uart(TTL_3.3V)'den USB'ye |
| Kablosuz İletim | Bluetooth 5.0 |
| Konumlandırma Türü | GPS/BeiDou/GLONASS |
| Konum Doğruluğu | ≥50m |
| Diğer | Mobil Uygulama Bağlantısı |
| Ürün Sertifikasyonu | CE、RoSH |
Uzun menzilli hedefler için hassas mesafe ölçümleri sağlar; avcılık, atıcılık ve arazi keşfi için uygundur.
Açı ölçüm işleviyle donatılmıştır ve kullanıcıların hedefe göre eğimi hesaplamasına olanak tanır; özellikle karmaşık arazilerde faydalıdır.
Hassas hedef yükseklik verileri için irtifa ölçüm özelliklerine sahiptir; dikey yükseklik verilerinin gerekli olduğu dağcılık ve inşaat ölçüm senaryoları için idealdir.
İki nokta arasındaki mesafe ölçümünü destekler ve kullanıcıların iki hedef arasındaki mesafeyi doğru bir şekilde ölçmesine olanak tanıyarak hassas konumlandırmayı kolaylaştırır.
Entegre GPS işlevi, özellikle zorlu arazilerde açık hava navigasyonunu destekleyen hassas hedef konum işaretlemesi sağlar.
Ölçüm verilerine dayalı yörünge tahminleri sağlayan balistik hesaplamayı içerir; özellikle avcılık ve askeri uygulamalar için faydalıdır.