KECK CAELUX T10 ED 10X42
KECK CAELUX T10 ED 10X42
0,00TL
Vergisiz: 0,00TL
Alışveriş sepetiniz boş!
ED (ekstra düşük dağılımlı) camla donatılmış KECK Caelux serisi T10 tam optik sistem, renk sapmalarını etkili bir şekilde ortadan kaldırarak, doğru renk üretimiyle keskin ve doğal görüntüler sunar. Tamamen çok kaplamalı (FMC) lensler ve mor-kırmızı çok kaplamalı optik sistemin birleşimi, ışık geçirgenliğini önemli ölçüde artırarak, şafak vakti, alacakaranlık veya ormanlık alanlar gibi düşük ışıklı ortamlarda bile zengin detaylara sahip parlak ve net görüntüler sağlar.
Uzaktaki kuşları, dağlardaki yaban hayatlarını veya yakından böcekleri ve çiçekleri gözlemleyin, Caeiux ED 10×42, yalnızca 2 metrelik minimum odaklama mesafesiyle hızlı ve hassas odaklanma sunar. Doğanın her ince ayrıntısını yakından deneyimleyin.
Magnezyum alaşımlı çerçeveden üretilmiş gövde, hafif ve taşınabilirlik sıra yanı sıra sağlamlık ve dayanıklılık sunar. Kauçuk kaplı dış yüzey, rahat bir tutuş ve güçlü darbe direnci sağlar. Azotla kapatılmış gövde, IPX6 su geçirmezlik ve buğu önleyici özelliğiyle yağmura, kara ve neme dayanıklıdır. Ormanları, sulak alanları, dağları ve çeşitli zorlu arazileri fethetmeye hazır, gerçek bir her türlü hava sistemine uygun arkadaştır.
İster avcı, isterse kuş gözlemcisi, ister açık hava gezgini olun, Caeiux ED 10×42 bölgeden ayrılmak için güvenilir bir ortaktır; Hafiftir, net görüş sağlar ve onun gizli ayrıntılarını keşfetmenizi sağlar.
| Dürbünler | |
| Büyütme | 10x |
| Gövde Malzemesi | Magnezyum-Alüminyum Alaşımı + Kaymaz Kauçuk |
| Lens Malzemesi | ED Cam + mor-kırmızı çoklu kaplama |
| Zırh Malzemesi | NBR+PVC |
| Renk | Siyah |
| Objektif Mercek Ø | Ø42 |
| Oküler Lens Ø | Ø24 |
| Exit Pupil Ø: | Ø4.1 |
| Exit Pupil Mesafesi (mm) | 18mm |
| Görüş Alanı (°) | 7° |
| Görüş Alanı (1000m'de) | 122m |
| Görüş Alanı (1000 yds) | 366ft |
| Yakın Odak | 3.5m |
| Diyoptri Sistemi | Sağ diyoptri halkası |
| Gözbebekleri Arası Mesafe | 56~74mm |
| Odak Sistemi | Merkez Odak |
| Odaklama Merceği | Eyepiece focusing(Eye.) |
| Diyoptri Telafisi | -4 ila +4 Diyoptri |
| Odaklama Ayarı | -4 ila +8 Diyoptri |
| Prizma Sistemi | Roof Prizma |
| Prizma Cam Malzemesi | BaK4 |
| Su Geçirmezlik | IPX7 Nitrojen Dolgulu - Su Geçirmez |
Gövde, alaşımlı bileşenler ve kaymaz kauçuk dış yüzeyden üretilmiş olup, hafiflik hissini olağanüstü darbe dayanımıyla bir araya getirir. İç buğu önleyici nitrojen dolgulu ve IPX7 su geçirmezlik sertifikasına sahip olan bu ürün, şiddetli yağmura, dondurucu soğuklara dayanıklıdır ve yoğuşma, toz veya su girişini önler. Zorlu dış mekan kullanımı için tasarlanan bu ürün, ormanlara, sulak alanlara, dağlara ve çeşitli zorlu arazilere ve hava koşullarına kolayca uyum sağlar.
Renk sapmalarını en aza indirmek için ED (Ekstra Düşük Dağılım) Cam. Macenta Çok Kaplamalı + Tam Çok Kaplamalı (FMC) Lensler için gelişmiş netlik. Düşük ışık koşullarında bile parlak ve keskin görüntüler.
Hızlı hareket eden nesneleri kolayca takip edin. İster manzaraları tarayın ister av hayvanlarını tespit edin, geniş görüş açısının aksiyonun bir adım önünde olmanıza yardımcı olur.