GardePro A60 4K
GardePro A60 4K
8.900,00TL
Vergisiz: 8.900,00TL
Alışveriş sepetiniz boş!
GardePro A60 4K2024 modeli şık bir tasarım ve çok yönlü montaj seçenekleri sunuyor. Sony Starvis sensörüyle olağanüstü netlikte çarpıcı 4K ultra-HD video sunuyor. |
![]() |
![]() |
Gündüz ve Gece ParlarSony Starvis Sensörü ile bu kamera, düşük ışıkta yüksek çözünürlüklü görüntüler ve videolar çeker, yaban hayatı meraklıları için mükemmeldir. Gelişmiş teknolojisi, mükemmel ışık hassasiyeti ve düşük gürültü sağlayarak her çekimde kristal netliğinde ayrıntılar sağlar. |
3 PIR Sensörünü Entegre EdinA60, yakalama hızını artıran 3 PIR sensörü içerir. Bir hayvan her iki taraftan da merkezi görüş alanına girerse, tetikleme hızı 0,1 saniye kadar hızlı olabilir. Kamera, her iki taraftaki PIR'leri kullanarak, merkezde 60 derece ve her iki tarafta 30 derece olmak üzere 120 derecelik bir açıyla algılama yapar. |
![]() |
![]() |
64MP Görüntü, Daha Fazla AyrıntıHayvanları tanımlamaktan araç özelliklerini tanımaya kadar her çarpıcı ayrıntıyı yakalayın ve her nefes kesici anı koruyun. |
4K Ultra Net VideoZengin ayrıntıları yakalar ve canlı görüntüler sunar, hayvan kürklerinin, boynuzların, uzak hareketlerin ve araç plakalarının net bir şekilde tanımlanmasını sağlar. |
![]() |
![]() |
Uyarlanabilir Gece GörüşüKendinden uyarlanabilir aydınlatma teknolojisine sahip olan kamera, hayvanın mesafesine göre kızılötesi LED'lerin gücünü otomatik olarak ayarlayabilir, yakın mesafede aşırı pozlamayı ve uzun mesafede aşırı karanlığı önler. |
![]() |
![]() |
![]() |
4 Örgü Dokulu Çıkıntı4 köşede bulunan file dokulu çıkıntılar, ağaç gövdelerine daha güvenli bir tutuş sağlamak için sürtünmeyi artırır |
Arka Tripod MontajıArka tripod yuvası, çeşitli açılardan çekim yapmak için yüzeylerde ve çatı kenarlarında sabit kurulum olanağı sağlar. |
Alt Tripod MontajıAlttaki tripod yuvası titreşimi ve hareketi azaltarak dengeyi ve görüntü kalitesini artırır |
![]() |
![]() |
![]() |
HibritHareket algılama+zaman atlamalı, hem hareket algılamanın hem de zaman atlamalının özelliklerini birleştirir. |
Hareket AlgılamaKamera görüş alanında herhangi bir hareket algıladığında görüntü veya video çekin. |
Zaman AtlamalıBelirli bir süre boyunca önceden tanımlanmış aralıklarla görüntü veya video çekin. |
![]() |
![]() |
![]() |
8 Adet AA Pil
|
Güneş Paneli SP30
|
AC AdaptörüAlt tarafta bulunan DC 12V giriş (fiş: 5.5x2.1mm) AC güç kaynağına veya güneş paneline bağlanmasını sağlar. |
![]() |
Kurulumu Çok KolayA60'ın dahili menü ayarları basit ve kullanışlıdır.
|
IP66 Su GeçirmezIP66 su geçirmezlik derecesi, dış mekanlarda kullanıma uygun olup mükemmel dayanıklılık göstermektedir. |
![]() |
| Fotokapan Özellikleri | |
| Çalışma Modu | Hareket algılama, TimeLapse veya Hibrit |
| Max. Pixel Ebadı | 64MP |
| Optik Lens | F=1.6, FOV=70°, AutoIR-Cut |
| IR Flash | 100ft. (30m) |
| LCD Ekran | 2.4" Renkli Ekran |
| Tuş Takımı | 7 Tuş, 1 Güç anahtarı |
| Hafıza | SD, SDHC veya SDXC standart bellek kartı (Dahil değildir), maksimum kapasite 512 GB |
| Resim Çözünürlüğü | 64MP, 48MP, 32MP, 24MP, 16MP, 8MP, 4MP |
| Video Çözünürlüğü | 3840 x 2160p@20fps (16:9), 2560 x 1440p@30fps (16:9), 1920 x 1080p@30fps (16:9) |
| PIR Hassasiyeti | Yüksek/Normal/Düşük |
| PIR Algılama Mesafesi | 90ft. (27m) (77°F/25°C'nin altında) |
| PIR Algılama Açısı | Toplam 120° (yan hareket sensörleri etkinken) Orta bölge: 60°, Sol taraf: 30°, Sağ taraf: 30° |
| Tetikleme Zamanı | Yaklaşık 0.1~0.5 saniye (yan hareket sensörleri etkinken 0.1 saniye) |
| Tetikleme Aralığı | 0sn.-60dk, Programlanabilir |
| Çekim Sayıları | 1~5 |
| Video Uzunluğu | 3sn ~ 5dk., Programlanabilir |
| Bilgi Şeridi | Açık / Kapalı |
| Çalışma Saatleri | Açık / Kapalı, Belirli çalışma periyodu zamanı |
| Password | 4 Haneli Kod |
| Kamera Adı | 4 Karakter (A-Z, 0-9) |
| Zaman Atlamalı Aralığı | 3 Saniye ~ 24 Saat |
| Güç Kaynağı | 8x1.5V AA Pil (Dahil değildir) |
| Bekleme Süresi | 8 Ay |
| Otomatik Bekleme | Hiçbir işlem yapılmadığında 5 dakikada Otomatik Bekleme (Gözetim modu) ON modu |
| Düşük Pil | 8V - Düşük Pil (Piller bitiyor) 9V - Düşük voltajda gece görüşü kullanılamaz (Neredeyse bitiyor) |
| Arayüz | Type-CUSB, StandartSD kart tutucu, Harici Güç (DC12V/1A,Fiş5.5x2.1mm) |
| Montaj | Askı, Tripod Tabanı (1/4-20) |
| Çalışma Sıcaklığı | -4~140°F/-20~60°C |
| Çalışma Nemi | 5%~ 95% |
| Ürün Boyutları | 14.78 x 10.66 x 8.38cm |