WZ-323PA Karbon Fiber Av Tripodu
WZ-323PA Karbon Fiber Av Tripodu
0,00TL
Vergisiz: 0,00TL
Alışveriş sepetiniz boş!
| Tripod | |
| Model No | WZ-323PA |
| Malzame Yapısı | Karbon Fiber |
| Ağırlık | 1.85kg |
| Gövde Uzunluğu | 76cm |
| Maks. Yükseklik | 160cm |
| Min. Yükseklik | 27cm |
| Maks. Taşıma Kapatesi | 20kg |
| Bacak Bölümleri | 3 Bölüm |
| Maks. Boru Çapı | 32mm |
| Min. Boru Çapı | 25mm |
| Kurulum Arayüzü | Picatinny & Arca-Swiss Adaptör |