QM-2836 Karbon Fiber Av Tripodu
QM-2836 Karbon Fiber Av Tripodu
0,00TL
Vergisiz: 0,00TL
Alışveriş sepetiniz boş!
| Tripod | |
| Model No | QM-2836 |
| Malzame Yapısı | Karbon Fiber |
| Ağırlık | 2.1kg |
| Gövde Uzunluğu | 77cm |
| Maks. Yükseklik | 156cm |
| Min. Yükseklik | 15cm |
| Maks. Taşıma Kapatesi | 20kg |
| Bacak Bölümleri | 3 Bölüm |
| Maks. Boru Çapı | 36mm |
| Min. Boru Çapı | 28mm |
| Kurulum Arayüzü | Picatinny & Arca-Swiss Adaptör |