WZ-324PA Karbon Fiber Av Tripodu
WZ-324PA Karbon Fiber Av Tripodu
0,00TL
Vergisiz: 0,00TL
Alışveriş sepetiniz boş!
| Tripod | |
| Model No | WZ-324PA |
| Malzame Yapısı | Karbon Fiber |
| Ağırlık | 1.84kg |
| Gövde Uzunluğu | 65cm |
| Maks. Yükseklik | 158cm |
| Min. Yükseklik | 26cm |
| Maks. Taşıma Kapatesi | 20kg |
| Bacak Bölümleri | 4 Bölüm |
| Maks. Boru Çapı | 32mm |
| Min. Boru Çapı | 22mm |
| Kurulum Arayüzü | Picatinny & Arca-Swiss Adaptör |