GardePro E5S
GardePro E5S
7.700,00TL
Vergisiz: 7.700,00TL
Alışveriş sepetiniz boş!
![]() |
A5 FotokapanGardePro, en uygun maliyetli bağımsız trail kamera olan A5'i piyasaya sürdü. Düşük güç tüketimi sayesinde pil ömründen tasarruf sağlıyor ve açık hava çalışma süresini uzatıyor. |
Sony Starvis SensörüSony Starvis Sensörüne sahip GardePro Trail Kamera A5, üstün düşük ışık performansıyla yüksek çözünürlüklü görüntüler ve videolar çeker ve en karanlık ortamlarda bile keskin ve net sonuçlar sağlar. Gelişmiş teknolojisi olağanüstü performans sunarak daha fazlasını yakalama ve daha azını kaçırma avantajı sağlar.
|
![]() |
![]() |
3 PIR Sensörünü Entegre EdinGardePro A5, yakalama hızını artıran 3 PIR sensörü içerir. Bir hayvan her iki taraftan da merkezi görüş alanına girerse, tetikleme hızı 0,1 saniye kadar hızlı olabilir. Kamera, her iki taraftaki PIR'leri kullanarak, merkezde 60 derece ve her iki tarafta 30 derece olmak üzere 120 derecelik bir açıyla algılama yapar.
|
![]() |
![]() |
8 Adet AA Pil
|
AC AdaptörüKameranın alt kısmında uygun bir şekilde konumlandırılmış bir DC 12V girişi (fiş: 5,5x2,1 mm). DC 12V girişiyle kamerayı harici bir güç kaynağına, ister harici bir AC güç kaynağına ister bir güneş paneline bağlayabilirsiniz. |
![]() |
IP66 Su GeçirmezDoğanın Harikalarını, Yağmur Yağsın Yağmasın, GardePro iz kamerasıyla IP66'lık olağanüstü su geçirmezlik derecesiyle deneyimleyin. Bu olağanüstü kamera, su ve neme karşı eşsiz koruma sağlarken açık havadaki gizli hazineleri ortaya çıkarmanızı sağlar. |
Gelişmiş Video TeknolojisiHD 1296P veya 1080P H.264 videoları sunmak için gelişmiş işlemciyle donatılmıştır. Videoları en popüler .mp4 veya .mov formatında kaydeder, çoğu oynatıcıyla daha uyumludur ve hafıza kartı depolama alanınızı %80'e kadar korur.
|
![]() |
Uyarlanabilir Kızılötesi AydınlatmaKendinden uyarlanabilir aydınlatma teknolojisi ve özelliğine sahip olan kamera, hayvanın mesafesine göre kızılötesi LED'lerin gücünü otomatik olarak ayarlayabilir, yakın mesafede aşırı pozlamayı ve uzun mesafede aşırı karanlığı önler.
|
![]() |
![]() |
![]() |
HibritHareket algılama+zaman atlamalı, hem hareket algılamanın hem de zaman atlamalının özelliklerini birleştirir. |
Hareket AlgılamaKamera görüş alanında herhangi bir hareket algıladığında görüntü veya video çekin. |
Zaman AtlamalıBelirli bir süre boyunca önceden tanımlanmış aralıklarla görüntü veya video çekin. |
| Fotokapan Özellikleri | |
| Çalışma Modu | Hareket algılama veya TimeLapse |
| Max. Pixel Ebadı | 48MP |
| Optik Lens | F=1.6, FOV=70°, AutoIR-Cut |
| IR Flash | 100ft (30m) |
| LCD Ekran | 2.4" Renkli Ekran |
| Tuş Takımı | 7 Tuş, 1 Güç anahtarı |
| Hafıza | SD, SDHC veya SDXC standart bellek kartı (Dahil değildir), maksimum kapasite 512 GB |
| Resim Çözünürlüğü | 48MP,32MP,24MP,16MP,8MP,4MP |
| Video Çözünürlüğü | 2304 x 1296P@20fps (16:9), 1920 x 1080P@30fps (16:9), 1280 x 720P@30fps (16:9) |
| PIR Hassasiyeti | Yüksek/Normal/Düşük |
| PIR Algılama Mesafesi | 90ft. (27m) (77°F/25°C'nin altında) |
| PIR Algılama Açısı | Toplam 120° (yan hareket sensörleri etkinken) Orta bölge: 60°, Sol taraf: 30°, Sağ taraf: 30° |
| Tetikleme Zamanı | Yaklaşık 0.1~0,.6 saniye (yan hareket sensörleri etkinken 0.1 saniye) |
| Tetikleme Aralığı | 0sn.-60dk, Programlanabilir |
| Çekim Sayıları | 1~5 |
| Video Uzunluğu | 3sn ~ 5dk., Programlanabilir |
| Bilgi Şeridi | Açık / Kapalı |
| Çalışma Saatleri | Açık / Kapalı, Belirli çalışma periyodu zamanı |
| Password | 4 Haneli Kod |
| Kamera Adı | 4 Karakter (A-Z, 0-9) |
| Zaman Atlamalı Aralığı | 2 Saniye ~ 24 Saat |
| Güç Kaynağı | 8x1.5V AA Pil (Dahil değildir) |
| Bekleme Süresi | 8 Ay |
| Otomatik Bekleme | Hiçbir işlem yapılmadığında 5 dakikada Otomatik Bekleme (Gözetim modu) ON modu |
| Düşük Pil | 8V - Düşük Pil (Piller bitiyor) 9V - Düşük voltajda gece görüşü kullanılamaz (Neredeyse bitiyor) |
| Arayüz | Mini-USB, Standart boyutlu SD kart tutucu, Harici Güç (DC 12V/1A, Fiş 5,5x2,1mm) |
| Montaj | Askı, Tripod Tabanı (1/4-20) |
| Çalışma Sıcaklığı | -4~140°F/-20~60°C |
| Çalışma Nemi | 5%~ 95% |
| Ürün Boyutları | 14.22 x 10.66 x 7.2cm |